Ветерани-прикордонники Миколаєвщини відсвяткували 100-річчя заснування Окремого корпусу кордонної охорони УНР

Дата: 29.05.2018 Переглядів: 119

Святкування 100-річчя  заснування Окремого корпусу кордонної охорони УНР у Миколаєві ветерани-прикордонники готували заздалегідь та провели у ці вихідні дні. Миколаївською обласною організацією ветеранів прикордонних військ, на чолі з головою організації Сергієм Пельником, були сплановані та проведені святкові заходи.

У суботу, 26 травня, був проведено турнір з кульової стрільби з дрібнокаліберних гвинтівок серед ветеранських організацій силових структур. За підсумками змагань 1 командне місце виборола команда ветеранів МВС. В індивідуальному заліку 1 та 2 місця також вибороли представники команди МВС. 3-те місце зайняв представник команди ветеранів АТО, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Миколаївській області Павло Саєнко.

У неділю в обласному будинку культури, були проведені урочисті збори та концерт на честь цієї круглої дати. У повній залі, ветеранів привітав Миколаївський міський голова Олександр Сенкевич. Найактивніших у житті організації прикордонників було заохочено пам’ятними відзнаками, подяками від керівництва міста та області, командування ДПСУ. На закінчення святкового вечора пройшов концерт, у якому виступили гурт “Контингент” з піснями на афганську та сучасну українську тематики. Пісня “Зелена фуражка” у їх виконанні, двічі визивала могутні оплески та бурхливу підтримку зали. Також виступив учасник проекту “Пісні народжені в АТО” В’ячеслав Купрієнко зі своїми піснями та віршами. Концерт викликав могутні оплески та бурхливу підтримку зали.

Наступного дня ветеранська організація пройшла урочистою ходою центром Миколаєва. Під час ходи було проведено покладання вінків та квітів до меморіалу загиблим в антитерористичній операції миколаївцям “Струни пам’яті”, до Вічного вогню біля меморіалу Героям-вільшанцям, до пам’ятника загиблим у Афганістані та до пам’ятного знаку “Прикордонникам усіх часів”. Під час урочистого мітингу у парку Перемоги усіх присутніх привітали з ювілеєм голова обласної спілки ветеранів прикордонних військ Сергій Пельник, їх побратими-”афганці” Олег Кречун, Віктор Білик. Також було відзначено активістів організації пам’ятними відзнаками та грамотами. Дружня зустріч завершилась смакуванням запашного плову.