Ветерани-прикордонники навчатимуть молодь

Дата: 27.07.2017 Переглядів: 56

Представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Харківській області Олексій Єрьоменко взяв участь у виїзному розширеному засіданні комітету Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників, яке відбулось 25 липня 2017 року на базі Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Під час проведення спільного з Департаментом персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України заході  було розглянуто і затверджено Програму дій громадської організації «Всеукраїнська організація ветеранів-прикордонників» із національно-патріотичного виховання на період до 2020 року.

У своїй доповіді Сергій Треус, зокрема, зазначив: «…робота у цьому напрямку ведеться і сьогодні, але хотілося б залучити до неї більше дітей. Це буде сприяти підготовці молоді до служби у прикордонному відомстві та інших військових формуваннях».

Також ветерани-прикордонники обговорили питання неналежного пенсійного забезпечення та шляхи вирішення проблеми. З цього приводу виступив Анатолій Макаров, голова комітету Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників.

По закінченню засідання  ветерани вшанували пам’ять загиблих героїв-прикордонників та відвідали Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І. С. Конєва», зустрілися з особовим складом, відвідали пункти пропуску.