Ветерани воєн пройшли Хресною ходою з чудотворною іконою

Дата: 03.04.2017 Переглядів: 132

Учасники бойових дій у Республіці Афганістан, учасники АТО Дніпровського району столиці та члени сімей загиблих, прихожани храму «Всіх святих воїнів» 1 квітня 2017 року, після проведеної Божественої літургії, пройшли  Хресною ходою з Чудотворною іконою Богородиці «Піщанська» чоловічого монастиря м. Ізюм.

Хода розпочалась від храму та пройшла парком «Перемога» до пам`ятного хреста на місці, де буде встановлено меморіал пам`яті воїнам, що загинули у зоні проведення антитерористичної операції та до пам`ятного ансамблю, що вшановує полеглих у Другій світовій війні біля центрального входу  парку.

 

 

Тут відбувся молебень та короткий мітинг за захисників України, які перебувають у зоні проведення АТО.

У виступах голови ради Всеукраїнського об`єднання інвалідів, постраждалих від мін, та учасників АТО Костянтина Антощука, заступника Голови Української спілки ветеранів Афганістану Валерія  Передрія, голови комітету загиблих у Республіці Афганістан Тетяни Ліскіної, Голови ради ветеранів АТО Дніпровського району столиці Георгія Кунаха та настоятеля храму «Всіх святих Воїнів» протоієрея Вячеслава Яковенка одностайно засуджувалося кровопролиття на сході держави та вимагалося припинити бойові дії.

Після мітингу   Чудотворна ікона Богородиці «Піщанська» продовжила шлях до одного із храмів Дарницького району .

Фото Євген Шваб