Ветерани ВСВВ взяли участь у у відкритті фотовиставки “В’єтнам: країна та люди”

Дата: 06.06.2018 Переглядів: 62

У рамках Року в’єтнамської культури в Україні 5 червня відбулося відкриття у Верховній Раді України фотовиставки “В’єтнам: країна та люди”,  на яке були запрошені ветерани Всеукраїнської Спілки ветеранів війни на чолі з Головою Ради Спілки генерал-майором запасу Володимиром Поповичем.

Захід був організований Посольством Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні та Товариством “Україна – В’єтнам” за сприяння керівника групи ВРУ з міжпарламентських зв’язків з СРВ народного депутата України Оксани Юринець.

Довідково: Україну і В’єтнам історично пов’язують традиційно дружні відносини. В’єтнам одним з перших у світі (27 грудня 1991 р.) визнав нашу державу. В’єтнам підтримує територіальну цілісність та суверенітет України.

З вітальним словом на відкритті фотовиставки виступили Надзвичайний і Повноважний Посол СРВ в Україні та Молдові пан Нгуєн Ань Туан та керівник групи з міжпарламентських зв’язків з Соціалістичною Республікою В’єтнам, народний депутат України Оксана Юринець.

У заході взяли участь представники дипломатичної місії  СРВ в Україні та депутатського корпусу Верховної Ради України.

У ході роботи фотовиставки присутні ознайомились з експозицією, яка містить біля 150 документальних і художніх світлин про становлення відносин між В’єтнамом та Україною, розвиток їх двосторонніх відносин, особливості культурного та повсякденного життя, природні краєвиди та тисячорічну архітектуру В’єтнаму.

Під час заходу ветерани Всеукраїнської Спілки мали змогу поспілкуватися з народними депутатами України різних фракцій, обговорити питання щодо подальших законодавчих ініціатив з питання соціального захисту ветеранів.

Попович В. В. обговорив з керівництвом Правління Товариства «Україна-В’єтнам» питання напрямків подальшого співробітництва, у тому числі, щодо надання допомоги  київській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 251 імені Хо Ши Міна.

Наприкінці заходу відбулась  прес-конференція для засобів масової інформації стосовно організованої фотовиставки, з експозицією якої можна ознайомитися протягом пленарного тижня з 5 до 8 червня 2018 року.