ВГО «Союз «Народна Пам’ять» запрошує ЗМІ до участі у пошуковій експедиції

Дата: 14.07.2017 Переглядів: 226

15 – 22 липня 2017 року в адміністративних межах смт. Верховина, Яремче, Ворохта Івано-Франківської області в районі гори Кукул відбудеться Всеукраїнська пошукова експедиція «Карпати -2017».

Заплановані роботи з пошуку невідомих поховань періоду Першої світової війни, дослідження та вивчення виявлених інженерних об’єктів, перепоховання останків загиблих солдатів австро-угорської, німецької та російської армій та українців, які опинилися у складах цих армій.

Експедиція буде проведена за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в партнерстві з Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, а також сприяння Карпатського національного природного парку.

В експедиції візьмуть участь понад 50 представників пошукових загонів України, що входять до складу ВГО «Союз «Народна Пам’ять».

Взяти участь в експедиції запрошуються журналісти українських і зарубіжних ЗМІ!

ВГО «Союз «Народна Пам’ять» забезпечить представників ЗМІ харчуванням та проживанням, розглядається питання компенсації проїзду.

У вас буде можливість відзняти унікальний фото- і відео-матеріал!

За додатковою інформацією звертатися за тел.:

+380682015506 чи +38 050 974 83 41