Від минулого до сучасності: свято для дітей у ЦСПР м. Славутич

Дата: 07.07.2017 Переглядів: 53

Сьогоднішній день в Літній школі особистісного розвитку дитини Центру соціально-психологічної реабілітації населення м. Славутич,  що належить до сфери управління Служби, був незвичайним та колоритним. Діти міста, зокрема із сімей учасників АТО та родин вимушених переселенців, познайомились із прадавнім святом Івана Купала.

Дітям розповіли, що в цей день  сонце приходить  до зеніту – найвище піднімається  над землею, дає найбільше тепла і світла, виявляє свою найвищу чудодійну силу для рослинного і тваринного світу та для людини. Головні персонажі свята – Купала та Марена, які уособлюють чоловіче  і жіноче божества. Тому і працівники Центру з дітьми створили із сіна один із символів свята – Марену, яку прикрасили віночком із польових квітів. Свято продовжилось рухливими народними іграми та забавами.

Програма сьогоднішнього дня продовжилась сучасними іграми. Усі вихованці Літньої школи взяли участь у конкурсі  «Кручу-верчу SPINNER». Дітлахи з задоволенням демонстрували свої навички володіння  спінером. На заході панували гарний настрій та позитивні емоції. Кращими з кращих стали Семчишен Аліна, яка зайняла перше місце, другим став Барабаш Михайло. І третє місце зайняла Мележик Маргарита. Переможці отримали солодкі подарунки та оплески вболівальників.