Відбулася зустріч Голови Служби та ветеранів з військовими аташе

Дата: 29.10.2015 Переглядів: 109

27 жовтня 2015 року Всеукраїнська спілка ветеранів війни, яку очолює генерал-полковник у відставці Володимир Воронцов, провела зустріч з військовими аташе, акредитованими в Україні. Захід був присвячений 71-й річниці визволення України від гітлеровських загарбників і 70-річчю утворення ООН.

У зустрічі взяли участь Голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’янко, директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Валентин Федічев, військові аташе країн близького зарубіжжя, активісти Спілки. Відбулася щира відверта розмова щодо нинішніх проблем ветеранського руху в країні та його державної підтримки.

Учасники зустрічі були одностайними в тому, що дружба народів колишнього СРСР та антигітлерівської коаліції була одним з вагомих чинників досягнення Перемоги над фашистською Німеччиною. Зустріч пройшла в атмосфері взаєморозумінні, всі одностайно висловили побажання українському народові щодо найшвидшого встановлення в Україні миру і злагоди.