Відвідування учасників АТО у Чернігівської психоневрологічної лікарні с. Халявін

Дата: 25.05.2017 Переглядів: 136

24 квітня практичний психолог Юлія Шпилевська та юрисконсульт Аліна Малашенко,  фахівці Соціально-психологічного центру м. Славутич, разом з членом громадської організації «Товариство підтримки військових «Родина» Куприяновою Аліною Анатоліївною відвідали Центр лікування психосоматичних розладів, неврозів, межових та кризових станів, який створено на базі Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні с. Халявин.

Метою поїздки було надання юридичної, психологічної інформації учасникам АТО та налагодження зв’язків на подальшу співпрацю з Центром.

Наших працівників зустріла заступник головного лікаря з медичної частини, лікар психіатр вищої кваліфікаційної категорії Світлана Александрова, яка розповіла про специфіку роботи закладу, які стосуються психологічної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО.

Далі фахівців провели до палат воїнів АТО. Там вони зустрілися з керівником служби соціально-психологічного відновлення Людмилою Беленок. Вона розповіла про питання надання медичної, психологічної та юридичної допомоги, а також про харчування та якість лікування атовців.

Працівники мали можливість поспілкуватися з пацієнтами, відповіли на юридичні питання, які цікавили хлопців, презентували друковане видання Вісника та запропонували скористатися чималим переліком послуг, які надаються Соціально-психологічним центром м. Славутич. Наостанок відвідали лікувально-виробничі (творчі) майстерні, в яких проводились заняття з арт-терапії.

Наприкінці зустрічі було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю для вирішення проблемних юридичних та психологічних питань учасників АТО та членів сімей загиблих.