Вінниччина вшановує пам’ять захисників Донецького аеропорту

Дата: 26.01.2018 Переглядів: 107

У Будинку офіцерів Вінниці 25 січня відбулися урочисті заходи вшанування захисників Донецького аеропорту та особового складу зведеного загону Повітряних Сил Збройних Сил України.

Захід відбувся за участю легендарних “кіборгів” оборони Донецького аеропорту різних ротацій зведеного загону Повітряних Сил та волонтерів.

Вшанувати захисників ДАПу прибули керівники Командування Повітряних Сил Збройних Сил України, голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій,  заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, в.о. керуючого справами виконкому Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Олег Дмитрійчук та представники громадських організацій Вінниччини, військовослужбовці Вінницького гарнізону та духовенство.

Кожен з них щиро подякував захисників за професійність, самовідданість та готовність до самопожертви, яку вони проявили у боях за визволення Донбасу – там народилась нова армія, якою по праву може пишатися український народ.