Вінничина вшановує своїх героїв

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 205

20 березня 2017 року  на Європейській площі м. Вінниці відбулося урочисте покладання квітів і вінків до Меморіалу Слави та пам’ятника Героям Небесної Сотні й воїнам АТО з нагоди відзначення на Вінниччині 73-ї річниці визволення міста Вінниці від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 років.

В урочистому покладанні взяли участь перший заступник голови обласної ради Людмила Щербаківська, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, інші представники місцевих органів влади,  військовослужбовці Збройних сил України, учасники антитерористичної операції на сході України, мешканці та гості міста, представники інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації області.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих вояків у ході Другої світової війни та українських військовослужбовців, які загинули в ході проведення антитерористичної операції на території тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей.

Взвод Почесної варти командування Повітряних Сил у супроводі військового оркестру пройшов урочистим маршем по Європейській площі, віддаючи шану полеглим Героям.