Вірність традиціям старших поколінь

Дата: 07.08.2017 Переглядів: 166

Соціальний партнер Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Всеукраїнська Спілка ветеранів війни, 5 серпня 2017 року, спільно з організацією ветеранів війни та військової служби 41 гвардійської танкової дивізії провела в місті Черкаси засідання круглого столу на тему: ”Роль та місце ветеранських організацій у вирішенні завдань соціально-правового захисту ветеранів”.

У виступах учасників бойових дій в локальних війнах, миротворців, учасників АТО були обговорені шляхи удосконалення цієї роботи у сучасних умовах.

В роботі круглого столу взяли участь представники Служби Валерій Батенко та Сергій Лугеря.

В цей же день делегація Спілки взяла участь в урочистих заходах, присвячених 75-річчю 41-ї гвардійської танкової дивізії. Від імені Президії ВСВВ перший заступник голови Спілки Віктор Шамрай привітав ветеранів танкістів та вручив групі активістів Почесні грамоти. Щирі вітання ветеранам-танкістам від імені першого заступника Голови Служби Мальцева І. В. передав Валерій Батенко і нагородив ветеранів грамотами Служби.

Танкістів вітали також представники місцевої влади, воїни гарнізону, ветерани інших організацій. Майстри мистецтв подарували ветеранам концертну програму. Захід висвітлювався місцевим телебаченням.

 

 

 

 

 

 

 

 

Згідно програми заходів, на наступний день, 6 серпня, делегація ветеранів здійснила поїздку в Корсунь-Шевченківській та зустрілася з ветеранським активом міста. В теплій, дружній обстановці керівник ветеранської громади міста Тамара Компонієць ознайомила з роботою з вшанування ветеранів Другої світової війни, ветеранів інших війн та локальних конфліктів, учасників АТО. Зворушливо виступили із своїми спогадами ветерани війни, безпосередні учасники запеклих боїв В. В.Тепленко та Ц. Я. Гроцман. До пам’ятників героїв-співвітчизників міста були покладені квіти.

З великою зацікавленістю гості та ветерани міста відвідали Корсунь-Шевченківський державний історико-культурний заповідник, безпосередньо  воєнні експонати та панораму однієї із самих кривавих битв з визволення України від німецько-фашистських загарбників та подякували ветеранам і мешканцям міста за турботливе ставлення до збереження пам’яті про минулу війну та активну роботу щодо героїко-патріотичного виховання молоді.