ВО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”: благодійна акція “Мій тато – Герой!”

Дата: 07.11.2017 Переглядів: 406

Вже четвертий рік поспіль кращі сини України забезпечують нам з вами безпеку від російського агресора.

Федерація футболу учасників АТО та Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” спільно із футбольними клубами Української Прем’єр-ліги  з           29 жовтня започаткували і продовжують організовувати на постійній основі всеукраїнську благодійну акцію в підтримку учасників бойових дій та вдосконалення системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді – “Мій тато – Герой!”.

З 29 жовтня футболістів на поле виводять дітки з усієї України, батьки яких захищали чи захищають кордони нашої держави на Сході. Першими долучилися футбольні клуби “Динамо” (Київ) та львівські “Карпати”, потім рівненський “Верес”, кропивницька “Зірка” та полтавська “Ворскла”. Футболісти команд вийшли у спеціальних футболках Всеукраїнського об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” та Федерації Футболу Учасників АТО з надписом “Мій тато – Герой!” в знак підтримки та солідарності з нашими героями та їхніми сім’ями.

Тим самим організатори хочуть привернути увагу до наших військових, підкреслити їхню визначальну роль у захисті країни від російського агресора, їх мужній подвиг, як приклад вдосконалення системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

ВО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” разом з  ФФУ АТО вийшли з подібною пропозицією також і на інші клуби Прем’єр-ліги, більше половини з яких висловили бажання приєднатися до цієї благородної справи. Крім вищеназваних футбольних клубів, це – ФК “Шахтар” (Донецьк),  ФК “Олесандрія”, ФК “Чорноморець” (Одеса), ФК “Сталь”(Кам’янське),  ФК “Зоря” (Луганськ).

Нагадаємо, що організатором та засновником єдиного в Україні регулярного Чемпіонату з футболу серед учасників бойових дій на Донбасі четвертий рік поспіль є Федерація футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та за підтримки Міністерства соціальної політики України, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Футбольного клубу «ДИНАМО» (Київ), Федерації футболу міста Києва, Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших силових структур.

Ці  змагання є наймасштабнішою та найтривалішою в Україні програмою морально-психологічної і фізкультурно-оздоровчої реабілітації та адаптації учасників бойових дій антитерористичної операції до оточуючого суспільного середовища.

Цьогорічна Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО була представлена 56 командами, а це – більше півтори тисячі учасників бойових дій, які щотижня з 2 квітня по 14 жовтня проходили психологічну та фізкультурно-спортивну реабілітацію в тридцяти восьми містах по Україні та змагалися між собою – в два кола, навесні і восени, в шістьох дивізіонах: Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ.

Наступний сезон – 2018 року, вже четвертий, Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО розпочнеться з 31 березня 2018 року, де будуть брати участь щотижня до 14 жовтня більше 70 команд, тобто у спортивних змаганнях  буде задіяно більше двох тисяч учасників бойових дій з 42 міст України.

 

 

 

 

 

 

Всеукраїнська благодійна акція  “Мій тато – Герой!” знайшла громадську підтримку й  вже отримує позитивні відгуки серед учасників бойових дій та в українському суспільстві в цілому, що дає організаторам впевненість, що у майбутньому  такі заходи сприятимуть вдосконаленню форм і методів реалізації програм психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників АТО та розвиток  нових форм національно-патріотичного виховання дітей та молоді в Україні.

Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” разом з Федерацією футболу учасників АТО запрошує всіх побратимів зі своїми дітьми до 12 років долучатися до цієї спільної Великої Справи. Слава воїнам АТО! Слава Україні!

Додаткова інформація на офіційних сайтах Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” www.ukrazom.org та Федерації футболу учасників АТО www.football.ukrazom.org