Воїнів-інтернаціоналістів Київщини привітали представники Служби

Дата: 14.02.2018 Переглядів: 87

На Київщині відбулися заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

13 лютого 2018 року з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (воїнів-інтернаціоналістів) відбулися заходи, організовані Київською обласною організацією Української спілки ветеранів Афганістану (КОО УСВА), приурочені до 29-ої річниці з дня виведення військ колишнього СРСР з території Республіки Афганістан.

 

 

 

 

 

 

 

 

Представники сектору у Київській області Служби разом з керівництвом області взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника загиблим “Воїнам-афганцям”(м. Київ, вул. Лаврська, 17) та були присутні на панахиді за загиблими воїнами.

Під час проведення урочистостей у приміщенні Київської ОДА (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1) активісти УСВА були нагороджені грамотами та подяками Київської обласної ради та Київської облдержадміністрації.

Завідувач сектору Служби Сергій Стороженко, вітаючи воїнів-афганців Київщини, також вручив активістам ветеранського руху грамоти Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції за вагомий внесок у розвиток ветеранського  руху, значні досягнення в реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Після офіційної частини для учасників заходу відбувся концертний виступ гурту патріотичної пісні “Побратими”, який кілька років тому створений також воїнами-афганцями та який об’їздив з концертами всю зону проведення АТО. Цей творчий колектив за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та з нагоди свята також був нагороджений грамотою Служби.

Голова Київської обласної організації УСВА Олександр Янківський подякував представникам Служби за плідну співпрацю та висловив сподівання на її подальший всебічний розвиток.