Волонтери оновили пам’ятні місця загиблих захисників України

Дата: 26.04.2017 Переглядів: 146

20 квітня відомий київський волонтер Марина Квітка за підтримки співробітників МНС і співробітників об’єднаного військкомату Слов’янська відвідали пам’ятні місця з метою оновлення  пам’ятників загиблим патріотам і підготовки до поминальних днів.

Марина їздить по всій країні в пошуках нових можливостей і співпраці з волонтерськими організаціями  України. Цього разу волонтер з собою привезла нові пам’ятні хрести і маки від дітей з Борисполя, Львова, Києва, Житомира, Івано-Франківська.

Волонтери відвідали місця загибелі українських воїнів, льотчиків і співробітників служби безпеки, які загинули  у районі бойових дій навесні-влітку 2014 року. Волонтери побували на місці встановлення пам’ятного знаку загиблим воїнам десантникам 78-ї Миколаївської бригади, на місці загибелі співробітника СБУ, капітана Геннадія Біліченко, на селищі Семенівка, де в даний час готується до відкриття Меморіал пам’яті загиблих воїнів. Волонтерська місія відвідала місця падіння вертольотів Мі-24 в селі Карпівка, які були збиті 2 травня 2014 року через ПЗРК і літака Ан-30 в селі Пришиб, який розбився 5 червня 2014 року.

Під час акції були оновлені хрести, поминальні рушники, оформлені та впорядковані пам’ятні знаки. На всіх пам’ятних місцях були організовані молебні, які провів отець Віктор, адміністратор парафії Української греко-католицької церкви.

Про це інформує інформаційний портал “Славянск Деловой” (фото, відео)