Вони – Нескорені (книга про бійців АТО)

Дата: 07.12.2016 Переглядів: 752

6 грудня 2016 року відбулась перша презентація книги про 18 мужніх бійців АТО під назвою “Нескорені”. Одного дня вони не побоялись піти на схід та захищати наш з вами спокій.

verhovna-rada“Презентація пройшла вдало! Нас запросили представити книгу до Верховної ради. У ці пам’ятні дні важливо згадати про наших захисників та усіх причетних. Ми мали чудову можливість нагадати депутатам про трагічні події на сході, –  інформує соціальний партнер Служби, громадська організація “Українська асоціація інвалідів АТО”.

“Нескорені” – книга, що адресована широкому загалу читачів, аби привернути увагу громадськості та влади до проблем демобілізованих, і в першу чергу – постраждалих бійців, які були важко поранені внаслідок неоголошеної війни на сході України.

Читачеві пропонуються реальні історії Героїв-сучасників, що пройшли крізь пекло Іловайська, Дебальцевого, Донецького аеропорту та інших “гарячих” точок і – вистояли! Багато хто отримав велику психологічну травму, дехто втратив ноги, руки, та ніхто не піддався вироку долі…

sered-deputativ2Вони – Нескорені, бо вижили і, докладаючи надлюдських зусиль, пройшли важкі щаблі реабілітації та намагаються повернутися до повноцінного життя.

Ця книга – про високі зразки мужності, сили духу, самопожертви і героїзму. У кожному інтерв’ю достовірно й документально відтворюються ті події, забувати про які ніхто не має права!

Зараз продовжується друк наступних екземплярів книги. Сподіваємось, усі примірники побачать світ до Нового року.

sered-deputativМи не певні, що це вплинуло на якість прийняття законів та голосування за них, але точно було помічено. Адже на презентацію приїхали безпосередні учасники подій, що описані в книзі.

Бійці, отримували привітання за своїм професіним святом, від депутатів Верховної ради та співробітників. Можливо такі заходи зворушать серця та мізки депутатів.

Ми дякуюємо усім причетним до створення книги – це автор Валентина Розуменко, талановита художниця – Софія Розуменко та видавництво “Просвіта”.

sered-deputativ3