Вони пройшли крізь вогонь

Дата: 15.02.2019 Переглядів: 64

14 лютого у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї у рамках відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан презентовано фотоальбом «Вони пройшли крізь вогонь», присвяченого вінничанам-учасникам війни в Афганістані.

Разом із представниками облдержадміністрації, членами обласної громадської спілки ветеранів війни в Афганістані,  учасниками бойових дій на території інших держав, журналістами участь у заході взяв головний спеціаліст Центрального міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Олег Дмитрійчук.

Фотоальбом містить світлини та текстові матеріали про військову службу уродженців Вінниччини у Афганістані та миротворчих місіях в інших країнах, розповідає про афганців – учасників антитерористичної операції на сході України та учасників операції Об’єднаних сил.

Пам’ять воїнів, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав, присутні в залі вшанували хвилиною мовчання.

Ветерани воєн були відзначені подяками обласної державної адміністрації та обласної Ради, вони також отримали примірники фотоальбому «Вони пройшли крізь вогонь».

Перед ветеранами виступив Вінницький афганський вокально-інструментальний гурт «Перевал» під курівництвом Олександра Скрипника, який виконав декілька своїх авторських пісень.