Вони вміють не тільки добре воювати.

Дата: 20.11.2017 Переглядів: 85

Фінальний тур Фестивалю культури та творчості для осіб з інвалідністю  “МИ Є У ТЕБЕ, УКРАЇНОˮ відбувся у приміщенні Київського міського будинку ветеранів 18 листопада 2017 року.

Організатором фестивалю виступила громадська організація “Всеукраїнське об’єднання інвалідів, постраждалих від мін, та учасників АТО”, яке є соціальним партнером Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО.

З привітальним словом до конкурсантів та гостей звернулися  голова об’єднання Костянтин Антощук та  духовник  Фестивалю, керівник сектору пастирської опіки воїнів-інтернаціоналістів та учасників бойових дій Синодального відділу УПЦ, настоятель храму на честь Всіх святих воїнів,  протоієрей   В’ячеслав Яковенко.

Фінальний тур своїм  танцювальним   виступом  відкрила  голова жури,  член Параолімпійської збірної України  чотириразова  чемпіонка світу з  спортивних  танців на візках –  Олена Чинка.

У фінальному турі взяли участь переможці 3-х відбіркових турів фестивалю – більш ніж 50 конкурсантів.

Фестиваль  не тільки розкрив творчий  потенціал учасників, але і подарував усім  справжнє свято.

Разом з конкурсантами, їх близькими та цінителями їх талантів на фестивалі були присутні воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій на Донбасі, члени сімей загиблих, сім’ї  переселенців зі Сходу.

Наприкінці фестивального туру  учасники отримали нагороди та  подарунки  та посмакували справжній козацький  куліш.

На заході була присутня головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Служби Світлана Марченко.