Вони захищали Донецький аеропорт…

Дата: 15.11.2017 Переглядів: 156

14 листопада у Центрі сучасного мистецтва м. Івано-Франківськ відкрили виставку Олега Дробоцького, присвячену обороні Донецького аеропорту.

Студент Львівської академії мистецтв Олег Дробоцький створив неймовірні картини за мотивами фотографій Сергія Лойка. Роботи присвячені подіям у Донецькому аеропорту в січні 2015 року.  Серія робіт складається з 25 картин. На виставці було представлено 20. Усі картини виконані олійними фарбами на бавовняних полотнах.

Презентацію відвідав міський голова Руслан Марцінків, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області області Володимир Веркалець, учасники боїв за Донецький аеропорт, пластуни, учні шкіл.

“Дуже добре, що є така виставка. Я не очікував такої глибини у картинах. Відчуваються особисті переживання автора на полотнах”, – сказав мер.

Володимир Веркалець подякував авторові робіт  та міській владі в сприянні організації  виставки та запросив містян відвідувати такі заходи і пам’ятати, що кожен мирний день  на Прикарпатті дається дорогою ціною.

Також очільник міськдержадміністрації  наголосив, що 11 грудня відбудеться презентація фільму “Кіборги”.

Відвідати виставку франківці та гості міста матимуть змогу до першого грудня.