Всеукраїнський захід на честь вшанування пам’яті загиблих учасників АТО, присвячений Всесвітньому Дню Вдови

Дата: 29.06.2016 Переглядів: 321

23 червня 2016 року відбувся Вечір пам’яті, присвячений Всесвітньому Дню Вдови «Пам’ятаючи живемо». Організатором заходу виступила голова правління Громадської спілки «Крила 8 сотні» Ірина Міхнюк.

У заході взяли  участь матері та дружини загиблих учасників АТО з усієї України. До вшанування загиблих героїв долучилися народний депутат Ольга Богомолець, Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції; Артур Дерев’янко, ведучий Петро Мага, співак Євген Литвинкович, представники громадських об’єднань, учасники АТО.

Вшанування пам’яті полеглих воїнів АТО почалося з прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі, в якому взяли участь: Артур Дерев’янко – Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції; Ірина Міхнюк – дружина загиблого Героя України Олега Міхнюка,  повного кавалеру ордену “За мужність”, громадського діяча, старшого сержанта ІІ штурмової роти батальйону “Айдар”, який загинув у зоні АТО, голова правління Громадської спілки «Всеукраїнське громадське об’єднання родин загиблих та безвісти зниклих, учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху «КРИЛА 8 СОТНІ»; Оксана Макідон – дружина загиблого прапорщика міліції Віктора Макідона з батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець» УМВС України в Київській області, нагородженого орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

ART_4475

ART_4551

Організатори заходу та гості здійснили молебень за здравіє та поклали квіти до пам’ятника Матері-вдові в парку Перемоги під живий супровід інструментального колективу – ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України.

ART_4767

Завершився Вечір пам’яті благодійним концертом співака-композитора Євгена Литвинковича в актовому залі Будинку освіти та культури «Майстер Клас». Ведучим благодійного концерту виступив Петро Мага.

ART_4869

1