Вшанування пам’яті за загиблими побратимами на Миколаївщині

Дата: 23.11.2017 Переглядів: 224

Громадське об’єднання “Асоціація учасників та інвалідів АТО” продовжує роботу з вшанування пам’яті за загиблими в антитерористичній операції. Силами Асоціації та за підтримки волонтерів і благодійників було розроблено та виготовлено пам’ятну відзнаку “Герой Миколаївщини”, якою нагороджуються посмертно загиблі побратими-земляки.

22.11.2017 відбулися заходи з вшанування пам’яті загиблих за свободу та незалежність України побратимів у Первомайському районі та у місті Южноукраїнськ. Відзнаки членам родин загиблих вручали представники Асоціації Вікторія Матієнко, мати загиблого учасника АТО, Віктор Оніщенко, член Асоціації, та представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Миколаївській області Павло Саєнко.

У  заходах взяли участь Голова Первомайської районної державної адміністрації Вовк В. В., представники районного та міського управлінь соціального захисту населення, Южноукраїнського міського військкомату, волонтери та ветерани-учасники АТО.

По закінченні офіційної частини відбулось неформальне спілкування з членами родин загиблих з метою ознайомлення з їхніми потребами, виявлення проблемних питань, проведення консультацій.