Виїзна робота фахівців Іванківського ЦСПР у військовій частині

Дата: 06.02.2017 Переглядів: 76

Спеціалісти Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації, що знаходиться у підпорядкуванні Державної служби,  здійснили черговий виїзд у військову частину, що у  с. Дитятки Іванківського району.

Робота проводилася в двох напрямках: інформаційному та психологічному.Фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Анна Осипенко провела інформаційну зустріч «Як отримати житло учаснику АТО», в ході якої йшлося про право учасника бойових дій на отримання житла, надано інформацію щодо переліку необхідних документів, порядку отримання, куди звертатись та можливості грошової компенсації.

Психолог Ірина Превор ознайомила присутніх бійців з результатами проведеного минулого разу тестування щодо виявлення посттравматичного стресового розладу та пограничних станів та надала необхідні рекомендації.

Психологи центру Ольга Гаркуша та Ірина Превор провели з бійцями групові заняття:тренінг психологічної підтримки учасників АТО, під час якого учасники виявили свої ресурси, на які варто спиратися в подальшу житті, та тренінг психорегуляції емоційних станів, в ході якого учасники практикувалися в конкретних техніках саморегуляції у стресових ситуаціях.