Випуск учасників АТО в рамках проекту «Україна – Норвегія»

Дата: 12.06.2017 Переглядів: 293

В Одесі, 7 червня 2017 року, на відкритій площадці Будинку вчених відбувся 7-й випуск військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, учасників АТО та членів їх родин, які успішно пройшли навчання в рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського.

Метою проекту «Україна – Норвегія»  є навчання, професійна перепідготовка та психологічна адаптація учасників проекту на цивільні спеціальності, що мають попит на ринку праці України. Програма навчання за спеціальністю «Менеджмент підприємницької діяльності» передбачає підготовку фахівців, здатних організовувати власний успішний бізнес, приймати ефективні управлінські рішення щодо діяльності підприємства в сучасних складних умовах господарювання та прогнозувати їх наслідки.

Проект стартував на початку лютого 2017 року, в ньому взяли участь 33 учасники російсько-української війни та членів їх родин з Лиманського району Одеської області. Всі вони успішно прийшли навчання та захист власних бізнес-планів, а 12 випускників ще й вибороли право на фінансування та підтримку проектів власного бізнесу.

Почесну місію вручення дипломів, сертифікатів Міністерства закордонних справ Норвегії, Університету NORD та свідоцтва про професійну перепідготовку державного зразку здійснили військовий аташе Королівства Норвегії в Україні капітан 2-го рангу Ханс Петтер Мідттун, Президент Міжнародного фонду соціальної адаптації Володимир Рубцов та завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук.

 

 

У своєму вітальному слові завідувач Південного міжрегіонального сектору від імені голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції висловив щиру вдячність та засвідчив повагу організаторам проекту, особисто військовому аташе Королівства Норвегії в Україні та професорсько-викладацькому складу Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського, які не тільки надали слухачам необхідні теоретичні знання та практичні поради, але й вселили в них впевненість, що вони необхідні та затребувані суспільством, є надійною опорою держави та здатні міняти життя  на краще.