Виставка “АТО. Хроніка війни” у Генічеську. Уроки патріотизму

Дата: 15.11.2017 Переглядів: 145

Учні 7-9 класів Генічеської загальноосвітньої школи № 4 відвідали виставку «АТО. Хроніка війни»,  що проводилась на базі Херсонського обласного краєзнавчого музею.  Про захід з національно-патріотичного виховання повідомляє  головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Юрій Любченко.

Експонати  виставки неабияк зацікавили учнів. Вони уважно слухали розповідь працівника музею про історію створення виставки, про події у зоні проведення антитерористичної операції, про захисників країни – учасників бойових дій, які стали ініціаторами створення цієї експозиції та передали багато матеріалів для її організації.

Дуже вразили школярів фотографії зі Сходу. На них учні побачили руїни після бойових дій, сцени побуту українських солдат тощо. Нікого не залишив байдужим макет бліндажа з манекеном пораненого солдата в ньому та санітаром, який надає допомогу. Діти побачили зброю, що використовується в бойових діях та мали змогу потримати в руках гранатомет РПГ-7.

“Виставка  вразила дітей та дала можливість більш глибоко зрозуміти події, що відбуваються сьогодні в зоні АТО та в Україні в цілому,” – говорить представник Служби Ю. Любченко.  З музею школярі вийшли з почуттям   патріотизму та з гордістю за героїв, які борються за майбутнє та незалежність нашої  України.