Виставковий марафон робіт учасників програми ТВОРЧОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ БІЙЦІВ АТО

Дата: 06.12.2015 Переглядів: 178

Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд “ТВОРЧА КРИЇВКА” запрошує на Виставковий марафон робіт учасників програми творчої реабілітації бійців АТО: “ МАНДРІВКИ ТВОРЧОЇ КРИЇВКИ. ТВОРЧІ КІЛОМЕТРИ”. 3100 км. УКРАЇНОЮ!

Виставковий марафон розпочався 4 грудня і триває до 18 грудня 2015 року у
Національному музеї історії України (Володимирська,2), м. Київ

Про проект:

Впродовж 19 заїздів в “Творчій Криївці” побували, відновили сили, набралися наснаги та відчули радість життя 160 воїнів з різних підрозділів з усіх куточків України.Діяльність основується на розробленому Віталіною Масловою методі творчої реабілітації: комплексному підході до людини, який через перебування на природі, фізичну активність, заняття мистецтвом, спілкування та знайомство з культурою, історією та побутом створює простір, захищений від зовнішнього впливу простір, де людина знаходить свій власний внутрішній ресурс для відновлення зв’язку з собою, соціумом та світом.

Шлях, який подолано картинами, склав три тисячі сто кілометрів: Верховина, Івано-Франківськ, Чернівці, Новоград-Волинський, Львів, Бердичів, Кременчук, Київ, Харків, Київ.. На кожній зупинці показ картин супроводжувався прес-конференціями, семінарами, майстер-класами та заходами соціальної адаптації для бійців та членів їхніх родин.

index“Мандрівки Творчої Криївки” допомогли нам знайти нових партнерів та донести до суспільства важливість проведення заходів творчої реабілітації.
Проекти “Творчої Криївки” – волонтерські, ми завжди потребуємо допомоги всіх, кому небайдужий стан воїнів, які повернулися з війни або знаходяться у відпустці.
Картини, що експонуються на виставці, можна купити в форматі ТИХОГО АУКЦІОНУ безпосередньо на виставці або онлайн-аукціоні.

Впродовж експонування виставки плануються різноманітні заходи (творчі зустрічі, майстер-класи, круглі столи тощо), присвячені темі творчої реабілітації, тому слідкуйте за новинами! До зустрічі на презентації!

Програма Виставкового марафону Творча Криївка

Виставку картин митців АТО, як ствоюются портрети бійців АТО бачив представник Служби Сергій Кириленко.

Фото-0123