Адаптація учасника АТО в родині

Дата: 01.02.2017 Переглядів: 112

З раннього дитинства малюка виховує все, що його ото­чує: люди, речі, природа, суспільні явища. Але у всі періо­ди дитинства і юності, незважаючи на різноманітні впливи, найвідповідальнішою є роль батьків. Сімейні взаємовідносини… Від цих слів віє теплотою і сердечністю, турботою про дітей, доброзичливістю і чуй­ністю. Психологи стверджують, що правильно організоване спілкування – запорука доброго настрою, душевного спо­кою.

31 січня 2017 року практичний психолог  Соціально-психологічного центру м. Славутич, який належить до сфери управління Державної служби, Ольга Мельник  провела тренінгове заняття для учасників АТО та їх сімей.

Під час заняття піднімались питання взаєморозуміння батьків та дітей, зокрема, прийняття родиною нового “образу” батька, учасника АТО, після його повернення з зони бойових дій. В ході заняття батьки дізнались більше один про одного та про свою дитину, обговорили деякі складнощі у стосунках та знайшли шляхи їх вирішення. Дорослі обмінялися життєвим досвідом стосовно подолання певних проблем.