Єдина родина України вшанувала своїх захисників

Дата: 08.10.2018 Переглядів: 199

Напередодні відзначення Дня захисника України з метою вшанування подвигу загиблих учасників антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, налагодження партнерських зв’язків з їх родинами, духовної підтримки сімей загиблих воїнів 5-6 жовтня в Харкові відбувся Всеукраїнський форум «Єдина родина України».

Цей всеукраїнський проект проводиться вже не вперше. Щороку сотні людей з усіх областей України збираються для вшанування пам’яті полеглих Героїв-захисників Батьківщини під гаслом «Біда нас не зламала. Біда нас об’єднала».

Організаторами форуму виступили Харківська обласна державна адміністрація та  громадське об’єднання «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області».

Батьки, дружини, сестри, всі вони об’єднані однією втратою – втратою близької людини. До Харкова з усієї України з’їхалися родичі загиблих в зоні АТО та ООС. Делегація від Донецької області на чолі з заступником начальника Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Анною Адам теж взяла участь у насиченій програмі заходу. З родинами загиблих Героїв та учасниками АТО з  Кіровоградщини на форумі була і представник Служби від Кіровоградської області Людмила Гуріна.

Понад трьох сотень людей відвідали Меморіальний комплекс «Висота Маршала Конєва» в Солоницівці. Також для гостей було організовано тематичний концерт у Палаці культури ГУ Національної поліції. У рамках форуму відбувся круглий стіл, де було представлено напрацювання та ідеї кожної області по вирішенню питань, з якими стикаються родини загиблих та безвісти зниклих воїнів.

На Алеї Слави 18-го цвинтаря відбулась панахида, вшанування загиблих воїнів та відкриття 4-метрової стели пам’яті. Ще однією локацією стала площа Свободи, де було проведено флешмоб «Слава Героям».