Юридична Сотня: зустріч однодумців

Дата: 24.01.2018 Переглядів: 110

19 січня 2018 року у Києві відбулась чергова зустріч однодумців та партнерів Всекраїнської правозахисної громадської організації “Юридична Сотня”.

Серед запрошених – представники Міністерства соціальної політики України,Генштабу Міноборони України,Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції,адвокати,практикуючи юристи, які у той чи інший спосіб надають допомогу та підтримку учасникам антитерористичної операції.

Обговорювались новації у законодавстві щодо соціальної підтримки учасників АТО,умови проходження військової служби за контрактом, судова практика щодо захисту прав учасників АТО та  багато інших актуальних проблем з цієї тематики.

Представнику  Південного міжрегіонального сектору (у Кіровоградській області) Державної служби –  Людмилі Гуриній вручено Подяку, серед інших, Головою організації – Лесею Василенко – за активну співпрацю у наданні правової допомоги та підтримки військовослужбовців, учасників АТО.

Сподіваємось на подальшу співпрацю і цікаві заходи.

До речі, партнер Служби – Юридична Сотня – проводить 25 січня конференцію з питань отримання та позбавлення статусу учасника бойових дій (про це – на сторінці Служби у Facebook).