Запоріжці вшанували земляків-учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2018 Переглядів: 117

14-15 лютого 2018 року у Запоріжжі відбулися заходи, приурочені до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

Участь у заходах взяли представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Запорізькій області Костянтин Денисов і Тімур Книш.

 Напередодні знаменної дати, 14 лютого, у залі обласної ради відбулася зустріч представників обласної влади з ветеранським активом. Разом із заступником голови ОДА Бойко З.М., т.в.о. заступника обласного військового комісара Чумаком В.Б. участь в заході взяв головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Служби Костянтин Денисов.

Зустріч розпочалася із хвилини мовчання по загиблим у локальних війнах і на Сході України під час неоголошеної війни. Опісля активістам ветеранського руху було вручено медалі «За розвиток Запорізького краю» від голови ОДА Костянтина Бриля та почесні грамоти від голови обласної ради Григорія Самардака.

Наступного дня, 15 лютого, на Алеї бойової слави біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг за участі місцевої влади, духовенства, учнівської молоді. Разом з містянами, квіти до пам’ятника поклав представник Служби  Тімур Книш.

Фото: прес-служба Запорізької ОДА, Запорізької обласної ради, агентства новин «Вся власть» та «Репортер».