Запорізька область відзначає День українського добровольця

Дата: 15.03.2018 Переглядів: 200

14 березня 2018 року у найбільших містах Запорізької області відбулися заходи із вшанування добровольців визвольної російсько-української війни, активну участь в яких взяли представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Тімур Книш і Костянтин Денисов.

У Запоріжжі вшанування розпочалось з відкриття в обласному краєзнавчому музеї документальної фотовиставки, присвяченої боротьбі УПА проти нацистів.

Після цього відбулася презентація книги «Невиплакані сльози України» пам’яті загиблих в АТО запорожців (більше 180 осіб).

На Майдані Героїв біля обласної ради духовенство відслужило молебень за українське військо, після чого присутні – очільники області, військові, представник Служби Тімур Книш, громадськість – поклали квіти до пам’ятника Героям Революції Гідності.

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Служби Тімур Книш також взяв участь у прямому ефірі передачі «Тема дня» у студії ТК «Запоріжжя», де обговорювали історію свята та його роль у сучасній Україні.

А у Бердянську, у приміщенні центральної міської бібліотеки, відбулися урочисті збори за участі представників виконавчого комітету міської ради, громадських об’єднань ветеранів і волонтерів, творчих колективів, в яких взяв участь представник Служби Костянтин Денисов. Організатором традиційно виступив голова обласного осередку ГО «Всеукраїнська спілка ветеранів АТО «Легіон Свободи», доброволець АТО Микола Тюркеджи.

На заході були присутні ветерани добровольчої роти «Карпатська Січ», полку «Азов», батальйону «Аратта» УДА. Костянтин Денисов передав колективу бібліотеки видану Українським інститутом національної пам`яті книгу «Майдан: історія від першої особи», де зібрані спогади учасників Революції Гідності, більшість з яких згодом добровольцями пішли на фронт.

Використані фото: прес-служба Запорізької ОДА, інтернет-сайти новин «Акцент», «Время новостей», «Перший запорізький».