Запропоновано новий механізм надання фінансової підтримки громадських об’єднань

Дата: 11.04.2017 Переглядів: 253

У понеділок, 10 квітня, у Київському міському палаці ветеранів (вул. Бастіонна, 11) відбулося засідання робочої групи з надання пропозицій  Мінсоцполітики щодо розподілу коштів на 2017 рік, передбачених у державному бюджеті на фінансову підтримку громадських об’єднань ветеранів, що мають статус всеукраїнських.

У залі були присутні представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної організації на чолі з Головою Дерев’янком А. В., члени громадської ради при Службі, активісти та представники громадських об’єднань ветеранів війни та учасників АТО, журналісти (фото: 5 телеканал).

Порядок денний передбачав обговорення питання нового механізму фінансової підтримки громадських об’єднань, який передбачає конкурсний відбір проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства.

Після обговорення члени робочої групи підтримали пропозицію Голови Служби звернутись до Мінсоцполітики щодо впровадження відкритого конкурсного відбору програм (проектів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями, з моменту набрання чинності відповідної постанови Кабінету Міністрів України.

Протокол № 3 засідання робочої групи