Збір учасників Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 27.05.2016 Переглядів: 267

21-22 травня 2016 року в м. Нова Одеса Миколаївської області проводився перший дводенний районний збір учасників Всеукраїнської військово- патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»).

В змаганнях взяли участь учні з 15 загальноосвітніх навчальних закладів району: міста Нової Одеси  та  сіл  Новосафронівка, Баловне, Бузьке, Новопетрівка, Себине, Підлісне, Костянтинівка, Гурївка, Новоінгулка, Улянівка,Троїцьке.

3Для участі в привітанні  учасників військово-патріотичних змагань «Сокіл» («Джура») до м. Нова Одеса були запрошені представники  сектору Державної служби України  у справах ветеранів війни та учасників АТО в Миколаївській області.

4Під час проведення змагань сектором Служби у Миколаївської області було організовано проведення практичного спілкування джур з військовослужбовцями, які брали участь у захисті нашої Батьківщині  в зоні проведення антитерористичної операції. Майбутні захисники  отримали змогу поспілкуватися з військовими та побачити на власні очі сучасне військове спорядження, приміряти його, здобути нові практичні вміння, доторкнувшись до сучасної історії Збройних Сил  України.

Фахівці сектору Служби також взяли участь у привітанні переможців.

0121травня 2016 року в м. Нова Одеса відбулася зустріч завідувача сектору Служби  у Миколаївській області  Валерія Коміссаренка з головами громадських організацій  учасників АТО м. Южноукраїнськ, м. Первомайськ, м. Вознесенськ, Снігурівського району та Арбузинського району.  Під час зустрічі було обговорено багато питань, зокрема, з психологічної реабілітації, медичного обслуговування та відпочинку учасників АТО. Декілька годин безперервного спілкування минули дуже швидко, але всі залишилися задоволені даною зустріччю.

13

Приємно те, що організація зазначеної зустрічі відбулася завдяки підтримці Новоодеської районної  спілки ветеранів Афганістану, яка активно допомагає новоствореним громадським організаціям учасників АТО своїм багаторічним досвідом в цій справі.