Жити пам’ятаючи: молодь має знати про події Другої світової війни

Дата: 06.11.2017 Переглядів: 117

3 листопада 2017 року у приміщенні КП «Обласний молодіжний центр» з метою ознайомлення молодого покоління з трагічними подіями Другої світової війни відбувся захід з національно-патріотичного виховання молоді, присвячений 75-річчю масового вивезення молоді, підлітків та дітей до фашистської Німеччини.

Акція проводиться в рамках Всеукраїнських просвітницьких заходів за участі учнів Дніпропетровського навчально-виховного комплексу № 122, учасників дискусійного клубу «Жити пам’ятаючи» та документального історичного «Театру спогадів» м. Дніпра, які вже побували зі своєю програмою в багатьох містах України, Республіці Білорусь та Польщі.

Зі словами подяки та спогадами про голодне й страшне  дитинство до всіх присутніх звернулися голова Всеукраїнського громадського об’єднання “Української спілки в’язнів – жертв нацизму” Маркіян Демидов та Ніна Зубок, голова Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму.

Свідки тих жахливих подій і досі пам’ятають кожну дрібницю. З історіями двох в’язнів – жертв нацизму мали змогу ознайомитися учасники акції.

Формат заходу незвичний — спогади героїнь розповіли учасники історико-документального «Театру спогадів».

На заході була присутня представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Оксана Петренко.