Знати свої права. Пам’ятку учасникам АТО презентували у Донецькій ОДА

Дата: 21.11.2016 Переглядів: 175

16 листопада 2016 року, у приміщенні Донецької  обласної  державної адміністрації за адресою: м. Краматорськ, пл.Миру, 2, каб.306 у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань соціального захисту та надання пільг учасникам АТО та членам їх сімей та з метою посилення поінформованості учасників АТО відбулася презентація інформаційного посібника про права, обов’язки та соціальні гарантії учасників АТО.

Спікерами заходи виступили  Анна Адам та Анатолій Володін, представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Донецькій області, та Сергій Гаков, керівник Центру допомоги учасникам АТО при Донецькій ОДА, представник ГО “Юридична Сотня”.

dsc00135-262x259

фото Укрінформ

Як відмічалося під час презентації, брошура, розроблена юристами за підтримки Міноборони, Мінсоцполітики, Державної служби, має неабиякий  попит серед бійців, так як написана у  легкодоступній  формі з наведенням покрокових інструкцій, що не лише допомагає ветеранам, військовослужбовцям  і членам їх родин  дізнатися про свої права, але й добитися їх реалізації та захисту.

Захід тривав 50 хвилин, за цей час було не лише презентовано “Пам’ятку”, але й надано відповіді на запитання журналістів та присутніх про нагальні проблеми учасників антитерористичної операції в Донецькій області, про співпрацю з Донецькою облдержадміністрацією щодо вирішення проблемних питань на обласному та місцевих рівнях. Анна Адам повідомила, що  Донецька облдержадміністрація своїм коштом надрукує Пам’ятку кількістю 2,5 тис. примірників, які розповсюдять по військових частинах і військкоматах. Вона додала, що ті, хто не отримає друкований варіант, можуть користуватися зручною електронною версією брошури, яка постійно знаходиться на сайтах Державної служби та “Юридичної Сотні”.

Презентацію висвітлювали численні ЗМІ, серед них – газета “Вісті Донбасу”, обласний телеканал “ДоТеБе”, “Військове телебачення”, прес-центр штабу АТО, “Українське радіо” та інщі.

Хід презентації можна подивитись на “Військовому телебаченні”, на сайті УКРІНФОРМУ.