Зустріч бойових друзів

Дата: 16.02.2017 Переглядів: 146

14 лютого 2017 року Всеукраїнською Спілкою ветеранів війни, яка об’єднує українських ветеранів війни різних поколінь, було проведено зустріч бойових друзів, присвячену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу військ з Афганістану.

У зустрічі взяли участь біля 60 ветеранів, учасників локальних воєн і воєнних конфліктів у 11 країнах.

Голова Ради ВСВВ генерал-майор запасу Попович В.В. привітав учасників зустрічі та вручив ветеранам Почесні грамоти Верховної Ради України, відомчі відзнаки Міністерства оборони України, почесні грамоти Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО, якими було нагороджено більше 20 ветеранів.

Зі спогадами про буремні роки виступили: ветеран війни у В’єтнамі і Анголі – Кісліцин Ю.В.;  ветеран війни в Афганістані- Вертушков М.Г.; учасник бойових дій в Анголі – Вороняк М.В.;  ветеран війни в Ефіопії – Рожнатовський Б.М.; учасник операції «Анадир» на Кубі – Успенський О.В.; голова ГС «Бойові побратими», ветеран війни в Афганістані -Паламарчук А.В., голова Київської обласної організації членів сімей загиблих в Афганістані, інших локальних війнах, АТО – Гаврилюк О.М. та інші.

Зустріч пройшла в дружній та теплій обстановці.

15 лютого 2017 року члени Всеукраїнської Спілки ветеранів війни поклали квіти до пам’ятника загиблим в Афганістані воїнам.