Зустріч бойових офіцерів в Одесі

Дата: 03.10.2016 Переглядів: 126

За повідомленням соціального  партнера Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, ВГО “Всеукраїнської Спілки ветеранів війни”, 27 вересня 2016 р. в Одеському Будинку офіцерів відбулася зустріч бойових друзів  та засідання круглого столу з питань соціального захисту ветеранів та подальшого розвитку ветеранського руху в Україні.

Захід був присвячений 60-річчю утворення Одеської міської організації ветеранів війни – однополчан.

У складі делегації ВСВВ, яка прибула до Одеси, було 25 ветеранів – учасників бойових дій з міста Києва, Київської області, Харкова, Чернігова, Черкас та Білої Церкви. Вони представляли організації  ветеранів війни Афганістану, В’єтнаму, Мозамбіку, Єгипту, Ефіопії, а також інтернаціоналістів – кубинців та миротворців.

zasidannyaВідкриваючи захід, усіх присутніх привітав голова Одеської міської організації ветеранів війни – однополчан, генерал-лейтенант у відставці Микола Лейфура.

Перший заступник Голови Ради ВСВВ Віктор Шамрай привітав одеських побратимів з ювілеєм та проінформував їх про діяльність Спілки і стан справ у ветеранському русі.

На заході також виступили ветерани – фронтовики Другої Світової війни Олександр Ілліч Попов, Леонід Йосипович Балакін, які брали участь у Параді Перемоги.

 Про роботу своїх організацій розповіли керівники обласних організацій.

Захід пройшов у теплій,товариській обстановці і засвідчив єдність різних поколінь ветеранів – комбатантів, їх вірність традиціям захисників Вітчизни.

u-pamyatnyka

 

Після круглого столу, його учасники поклали квіти до Меморіалу Невідомому матросу, відвідали музей поста № 1та зустрілися зі школярами Одеси, які несли там службу.