Зустріч учасників АТО зі школярами

Дата: 11.04.2017 Переглядів: 193

7 квітня в рамках співпраці Соціально-психологічного центру м. Славутич, що належить до сфери управління Служби, та військової частини № 3041 на базі середньої школи  № 3 відбулась зустріч учасників АТО – військовослужбовців взводу спецпризначення з учнями 6 класів.

До цієї зустрічі діти готувалися заздалегідь: малювали малюнки, писали листи підтримки з привітанням до Великодня та побажаннями бути здоровими, зберегти своє життя та скоріше повернутися додому тим, хто зараз знаходиться на передовій.

Командир взводу Олексій Орєхов дуже цікаво розповідав про специфіку роботи взводу, фізичну та тактичну підготовку військових. Також в процесі спілкування діти дізналися про те, що таке сухий пайок та тривожна валіза. Школярі запитували про службу в зоні АТО, чим відрізняється літня та зимова амуніція, чи страшно під час бою та обстрілів тощо.

Психолог військової частини Оксана Черкасова розповіла про особливості військової служби та навчальні заклади, де можна отримати військову освіту.

Наприкінці заходу учні передали більше сорока листів підтримки для славутицьких військовослужбовців, які зараз знаходяться в зоні АТО.