Зустрілись бойові побратими

Дата: 10.02.2017 Переглядів: 183

9 лютого 2017 року у школі мистецтв № 3 Деснянського району м. Києва пройшли урочисті заходи з вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення радянських військ з території Республіки Афганістан.

Організатором даного заходу виступило Всеукраїнське об’єднання інвалідів, постраждалих від мін та учасників АТО на чолі з К. Антощуком

Світла, затишна зала школи мистецтв тепло, по-домашньому зустріла учасників пам’ятного зібрання. Серед гостей були представники об’єднання інвалідів з різних регіонів України та відомі всьому світові учасники бойових дій в Афганістані – Герой Радянського Союзу В. Гринчак, кавалер багатьох бойових орденів та орденів «За заслуги» II, III ст. директор Київського регіонального відділення «Фонду соціального захисту інвалідів» В. Прушківський , 5-кратний чемпіон світу з кікбоксінгу, начальник поліцейського центру бойових мистецтв Б. Шаповалов та ін.

Офіційну частину зустрічі відкрив Голова ради Всеукраїнського об’єднання інвалідів, постраждалих від мін та учасників АТО, кавалер багатьох бойових орденів К. Антощук, який подякував колег за плідну співпрацю та відзначив найбільш активних побратимів Почесними грамотами об’єднання.

Із словами вдячності за нагоду поспілкуватись з бойовими побратимами та засудженням війни у будь-яких проявах виступили також представник Державної служби України у справах ветеранів, інвалідів та учасників АТО С. Войчук, настоятель храму Всіх святих воїнів отець Вячеслав, В. Гринчак та ін.

Юні артисти та досвідчені майстри сцени привітали зібрання та показали свої досягнення у виконанні народних пісень та танців. Долучились до привітання також вихованці військового ліцею ім. І. Богуна.

 

Традиційно зустріч завершилась смачною кашею, приготовленою у польовій армійській кухні.

фото – Є. Шваб