Актуальні питання

Дата: 17.03.2018 Переглядів: 14

Виплату щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, а також жертвам нацистських переслідувань передбачено у таких розмірах:

Дата: 16.03.2018 Переглядів: 13

Герої не вмирають, вони живуть у народній пам’яті. На їх честь дають назви вулицям, їхні прізвища викарбовують на меморіальних дошках та пам’ятниках. От і в Асканії-Новій, що у Херсонській області, з’явилася вулиця імені Дмитра Жарука. А на пам’ятнику, що встановили у цьому селищі, написані слова, занотовані у його щоденнику: «Душа — Богу. Життя — Україні. […]

Дата: 16.03.2018 Переглядів: 7

15 березня, в рамках відзначення 79-ї річниці боротьби за державність „Карпатської України”, керівництво органів державної влади та місцевого самоврядування Закарпатської області, разом з представниками правоохоронних органів краю, захисниками вітчизни на сході України, ветеранами різних воєн, організаціями та творчими спілками, а також представниками західного міжрегіонального відділу Служби, поклали квіти до пам’ятника президенту Карпатської України Августину Волошину, […]

Дата: 16.03.2018 Переглядів: 15

За підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції 14 березня в Київській міській державній адміністрації відбулося урочисте святкування Дня українського добровольця. Організатор заходу  – ГО «Українська асоціація інвалідів АТО».

Дата: 16.03.2018 Переглядів: 17

15 березня Івано-Франківщина з почестями попрощалася із відважним, мужнім, 20-літнім Героєм Іваном Іванківим із села Росільна Богородчанського району. Загиблий воїн був командиром танка, служив у 10-ій окремій гірсько-штурмовій бригаді ЗСУ. Останню шану загиблому Герою АТО віддали сотні небайдужих громадян. 

Дата: 16.03.2018 Переглядів: 9

15 березня 2018 року у приміщенні Кіровоградської облдержадміністрації відбулося обговорення проекту розпорядження Голови ОДА про затвердження соціального проекту “Підтримуємо,захищаємо,допомагаємо” для сімей загиблих учасників АТО, із розробкою відповідної програми,соціального паспорту та повноважень соціального працівника, який буде здійснювати такий супровід.

Дата: 15.03.2018 Переглядів: 24

14 березня в Україні відзначається День українського добровольця. Його встановлено рішенням Верховної Ради від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Дата: 15.03.2018 Переглядів: 19

14 березня 2018 року до Дня українського добровольця у сквері Героїв Небесної Сотні відбулася урочиста церемонія покладання квітів до меморіального каменя на місці спорудження Меморіалу воїнам Одеси та області, які загинули в зоні проведення АТО.

Дата: 15.03.2018 Переглядів: 41

14 березня 2018 року у найбільших містах Запорізької області відбулися заходи із вшанування добровольців визвольної російсько-української війни, активну участь в яких взяли представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Тімур Книш і Костянтин Денисов.

Дата: 15.03.2018 Переглядів: 13

15  березня в Івано-Франківську відбулась зустріч щодо розвитку співпраці між учасниками АТО, які займаються підприємницькою діяльністю.