Toп новини

Дата: 20.02.2017 Переглядів: 8

На Одещині, в селищі Доброслав Лиманського району для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей стартував навчальний проект «Україна-Норвегія» за спеціальністю «Менеджмент підприємницької діяльності». Захід вперше в Україні організовано в сільській місцевості. Це стало можливим завдяки ініціативі, взаємодії та тісній співпраці Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з Державним закладом “Південноукраїнський національний педагогічний університет […]

Дата: 20.02.2017 Переглядів: 5

19 лютого в Івано-Франківську панахидою та пам’ятною ходою вшанували загиблих захисників Дебальцевого. Розпочалися пам’ятні заходи поминальною літургією та панахидою в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового. Вшанувати пам’ять загиблих захисників приїхали учасники АТО з усього Прикарпаття, представники влади області та міста, представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в області  Володимир Веркалець.

Дата: 18.02.2017 Переглядів: 8

За сприяння й підтримки Південного міжрегіонального  сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної  операції  на Херсонщині у м. Каховка з 20 по 21 лютого 2017 року проходитиме VI тур Всеукраїнської  дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри “СОКІЛ” (“Джура”).

Дата: 16.02.2017 Переглядів: 6

У Тисмениці Івано-Франківської області відбувся фінал традиційного відкритого районного турніру з волейболу, присвяченого пам’яті мешканців району, які загинули в Афганістані. Започаткований у 2011 році Спілкою ветеранів Афганістану, райрадою фізкультурно-спортивного товариства «Колос» за підтримки Тисменицької РДА та районної ради, волейбольний турнір щороку збирає велику кількість учасників і прихильників цього ігрового виду спорту.

Дата: 15.02.2017 Переглядів: 17

З нагоди вшанування пам’яті учасників воєн на території інших держав в Івано-Франківську відбулося віче-реквієм, у якому взяли участь представники обласної та міської влади, представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО в області Володимир Веркалець, ветерани афганської війни, громадськість краю.

Дата: 15.02.2017 Переглядів: 4

13 лютого 2017 року в м. Полтаві відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому воїну – інтернаціоналісту Бідному Олександру Леонідовичу, який загинув в ході бойових операцій 16.11.1983 р. Відкриття меморіальної дошки відбулося в Полтавській загальноосвітній школі № 27 по вул. Європейська, 60.  Бідний О.Л. був випускником Полтавської загальноосвітньої школи №27 по вул. Європейська 60. Афганці м. Полтави […]

Дата: 15.02.2017 Переглядів: 14

Напередодні 28-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Юрій Любченко, учасник  бойових дій в  Афганістані та зоні  АТО,  взяв участь у зустрічі бойових побратимів у студії телеканалу “Скіфія”.

Дата: 15.02.2017 Переглядів: 12

Вітаємо головного спеціаліста Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції  Володимира Шамрая із відзнакою.

Дата: 14.02.2017 Переглядів: 7

Сьогодні в Головному управлінні Національної поліції Івано-Франківської області відбулася зустріч у пам’ять усіх полеглих та на вшанування мужності та відваги живих, тих хто пройшов стежками війни. На урочистому заході начальник поліції Івано-Франківщини Віктор Шкутов відзначив: “У різні роки в органах внутрішніх справ працювали 47 учасників афганської війни, 10 правоохоронців пройшли службу в миротворчих місіях. І […]

Дата: 14.02.2017 Переглядів: 9

14 лютого 2017 року у міській раді м. Кропивницький відбулось нагородження з нагоди 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав! У заході брали участь міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба, головний спеціаліст Державної служби України у справах […]