Toп новини

Дата: 13.08.2018 Переглядів: 20

11 серпня на стадіоні “Рух” в місті Івано-Франківськ відбувся турнір пам`яті Героїв АТО, полеглих в Іловайському котлі. Участь у турнірі взяла збірна України з футболу серед ветеранів. Головний тренер збірної Анатолій Дем’яненко наголосив, що подібні змагання дуже потрібні, аби пам’ятати про загиблих. Привітали учасників турніру представники місцевої влади, Державної служби України у справах ветеранів війни […]

Дата: 10.08.2018 Переглядів: 25

09 серпня 2018 року  у м. Сєверодонецьк Луганської області відбувся круглий стіл стосовно впровадження проекту з усної історії для поповнення Національного архівного фонду документами про події на Сході України. У засіданні взяли участь заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик,  представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Луганській області Юлія Довженко, посадовці ОДА, […]

Дата: 10.08.2018 Переглядів: 19

9 серпня у селі Лісна Слобідка Коломийського р-ну відбулось урочисте відкриття дитячого військово – патріотичного вишколу «Майбутнє України».  На урочисте відкриття були запрошені представники влади, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області, громадських об’єднань родин загиблих Прикарпаття, учасники бойових дій, які протягом даного табору будуть навчати дітей-учасників вишколу, Центру […]

Дата: 09.08.2018 Переглядів: 57

4 серпня в урочистій обстановці на Одещині пройшла презентація будівництва багатоповерхового житлового комплексу для ветеранів АТО на відведеній Молодіжненською сільською радою земельній ділянці, що розміщена поряд з м. Чорноморськ. Подія відбулась за підтримки ГО «Ветеранів та інвалідів АТО – «Рапіра» у рамках 3-ї річниці від дня створення організації.

Дата: 08.08.2018 Переглядів: 38

Заступник директора департаменту по роботі з ветеранами війни та учасниками АТО Служби Руслан Кучук разом з виконуючим обов’язки завідувача Сектору у Київській області Миколою Перебойчуком відвідали сьогодні поранених учасників бойових дій, які перебувають на лікуванні у травматологічному відділенні Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» з метою здійснення їх супроводу під час лікування.

Дата: 07.08.2018 Переглядів: 50

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов разом із учасником АТО, бійцем добровольчого батальону “Донбас” Олександром Тараном 6 серпня взяв участь у ефірі програми “На часі”  радіо “Запоріжжя”.

Дата: 07.08.2018 Переглядів: 62

6 серпня, до Спортивно-оздоровчого комплексу «Спортіум» м. Очаків Миколаївської області за кошти Станично-Луганської районної державної адміністрації приїхала на відпочинок група із 30 дітей Станично-Луганського району, які проживають недалеко від зони бойових дій.

Дата: 06.08.2018 Переглядів: 31

На Алеї Слави у Одеському Центральному парку культури і відпочинку   ім. Т. Г. Шевченка  5 серпня відбулося урочисте покладання вінків і квітів до пам’ятника Невідомому матросу з нагоди 77-ї річниці від дня початку героїчної оборони Одеси від нацистських окупантів.

Дата: 06.08.2018 Переглядів: 38

Вже третій волейбольний турнір  пам’яті Героя України – бійця 80 ОДШБр Андрія Галая відбувся 5 серпня на Івано-Франківщині.

Дата: 06.08.2018 Переглядів: 94

У неділю, 5 серпня 2018 року, жителі міста Запоріжжя вшанували пам’ять добровольця штурмової роти «Карпатська Січ» Даніїла Касьяненка (позивний – «Телефончик») – наймолодшого земляка, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції.