Toп новини

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 49

6-7 грудня 2018 року у Запоріжжі відбулися заходи, присвячені Всесвітньому дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 28

Керівник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук разом із представниками громадської організації «Ветерани АТО Лиманщини» з 5 по 7 грудня здійснив виїзд в зону проведення операції Об’єднаних сил.

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 35

Головні спеціалісти Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов і Тімур Книш взяли участь у тренінгу з психологічної підтримки учасників бойових дій, організованого всеукраїнським громадським об’єднанням  «Спілка ветеранів війни з Росією», що відбувся 8 та 9 грудня у Запоріжжі.

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 49

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Костянтин Денисов 5 грудня взяв участь у проведенні уроку мужності та національно-патріотичного виховання, що відбувся у Запорізькому козацькому ліцеї.

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 23

Головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Олександр Алієв 6 грудня взяв участь у інформативній зустрічі представників ветеранських організацій із очільником Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області Вадимом Чувпило.

Дата: 07.12.2018 Переглядів: 10

В Івано-Франківську  з нагоди Дня Збройних Сил України у Меморіальному сквері за участю представників духовенства християнських конфесій та родин загиблих була відслужена панахида за захисниками України, полеглими під час бойових дій за незалежність України.

Дата: 06.12.2018 Переглядів: 21

5 грудня у місті Калуш Івано-Франківської області  в приміщенні політехнічного коледжу проведено міжрайонну інтелектуально-патріотичну гру «Дзвони пам’яті».  Захід проведено з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України за ініціативи громадської організації «Івано-Франківська обласна спілка членів загиблих, померлих та безвісті зниклих в зоні АТО», Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної […]

Дата: 06.12.2018 Переглядів: 53

Заступник начальника Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Анна Адам виступила ведучою та співорганізатором урочистого заходу –нагородження переможців обласного конкурсу «Волонтер Донеччини».

Дата: 04.12.2018 Переглядів: 22

За ініціативи Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та громадської організації родин загиблих  Прикарпаття, за сприянням Івано-Франківської районної влади, ветеранських організацій Рогатинщини  2 грудня відбувся  шаховий турнір пам‘яті загиблого учасника АТО Андрія Білоуса в рідній школі Героя  с. Пуків Рогатинського району.

Дата: 04.12.2018 Переглядів: 34

В Одесі ветеранів – учасників антитерористичної операції, які отримали інвалідність внаслідок важких поранень під час бойових дій на сході України, нагороджено почесними відзнаками Одеських обласної державної адміністрації та обласної ради.