Toп новини

Дата: 16.04.2019 Переглядів: 31

На виконання Плану заходів на II квартал 2019 рік з відзначення святкових, пам’ятних та історичних дат 09-12 квітня 2019 року Державною службою  України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції було організовано поїздку делегації ветеранів війни з регіонів України та м. Києва  для участі у заходах з відвідування поховань і військових пам’ятників, відзначення 75-ї […]

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 228

Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, розпочав благодійну акцію «Від серця – до серця». До світлого свята Христового Воскресіння Великодній кошик разом із уклінною вдячністю, пошаною і турботою прийде у кожну родину загиблого героя-земляка.

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 37

11 квітня на базі Коростенського об’єднаного міського військового комісаріату Житомирської області відбулося нагородження військовослужбовців Коростенського району та міста Коростень, серед них були також учасники групи само- та взаємодопомоги «Разом- ми сила», які щонеділі відвідують Центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби.

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 15

11 квітня у Києві відзначили Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів. Перший заступник Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Ігор Мальцев, начальник відділу меморіальної роботи Володимир Мороз, Голова громадської організації «Українська спілка в’язнів – жертв нацизму» Маркіян Демидов, представники громадськості, мешканці міста та родичі колишніх в’язнів прийшли до Національного […]

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 41

11 квітня 2019 року в Києві відбулася IV Всеукраїнська наукова військово-історична конференція «ВІЙНА НА ДОНБАСІ. 2014 – 2018 рр.». Організаторами традиційно виступили Міністерство оборони та Національний військово-історичний музей України. Науковий форум об’єднав понад 80 учасників: військових істориків, дослідників, учасників бойових дій, музейників, волонтерів. Участь у конференції взяли директор Департаменту по роботі з в ветеранами війни […]

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 18

11 квітня, в місті Рогатині, в приміщенні школи естетичного виховання учнів відбулася пам’ятна патріотична година-гра «Вас не забудемо. Всіх пам’ятаємо», у якій взяли участь 6 команд різновікових колективів учнів 8-11 класів м. Бурштина та Рогатинського району.

Дата: 12.04.2019 Переглядів: 8

8 квітня о 6.00 ранку під час потужного ворожого обстрілу позиції “Зеніт” (поблизу селища Опитне Ясинуватського району Донецької області) отримав смертельне осколкове поранення у шию військовослужбовець 93-ї окремої механізованої бригади Микола Миколайович Неживий (позивний «Механ»).

Дата: 11.04.2019 Переглядів: 13

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, що належить до сфери управління Служби, значну увагу приділяє патріотичному вихованню молоді, яке у цей складний для нашої держави час є надзвичайно важливим. Фахівцем із соціальної роботи 9 квітня було проведено тематичне заняття для школярів на тему: «Патріотизм – нагальна потреба для України й кожного українця».

Дата: 11.04.2019 Переглядів: 13

Ці слова з пісні «Не сумуй» стали лейтмотивом уроку мужності в музеї воїнів АТО/ООС, організованого Іванківським центром соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби. З відкриттям музейної експозиції в ЦСПР уроки мужності як форма військово-патріотичного виховання молоді стали вже традиційними.

Дата: 11.04.2019 Переглядів: 27

За безпосередньої організації та сприяння Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в період 18-20 квітня в Одесі, Миколаєві та Херсоні відбудеться презентація книги Роман Зіненко “Хроніка Іловайської трагедії. Війна, якої не було”, зокрема: