Toп новини

Дата: 26.04.2017 Переглядів: 3

24 квітня 2017 року в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що працює у сфері управління Служби, відбувся майстер-клас «Розмальовка гільз. Створюй красу, а не війну». Захід було проведено спільно з Києво-Святошинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді. Провела майстер-клас соціальний працівник ЦСПР Ольга Красота.

Дата: 26.04.2017 Переглядів: 7

20 квітня відомий київський волонтер Марина Квітка за підтримки співробітників МНС і співробітників об’єднаного військкомату Слов’янська відвідали пам’ятні місця з метою оновлення  пам’ятників загиблим патріотам і підготовки до поминальних днів. Марина їздить по всій країні в пошуках нових можливостей і співпраці з волонтерськими організаціями  України. Цього разу волонтер з собою привезла нові пам’ятні хрести і […]

Дата: 24.04.2017 Переглядів: 12

23.04.2017 відбувся марафон “Три замка Закарпатя”. Всьго в марафоні взяли участь близько 170 чоловік. Змагання проводились за туристичним (40км) та спортивним (70км) маршрутами. Спортсмени  були розподілені за статтю та віком: 18-35 років,36-45 років, 46+. “Єліта” – профессійні гонщики,члени збірних команд та клубів та підготовлені любителі долали дистанцію в 70 км. Представник Державної служби України у […]

Дата: 24.04.2017 Переглядів: 10

На Одещині продовжується успішна реалізація міжнародного проекту «Україна-Норвегія», який стартував на початку лютого 2017 року, за підтримки і організації навчального процесу Південноукраїнським національним педагогічним університетом імені К. Д. Ушинського та сприяння Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Дата: 24.04.2017 Переглядів: 12

В Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою протягом трьох днів справжні випробування проходили 250 школярів, серед яких 12 представниць прекрасної статі, з числа ліцеїстів та вихованців шкіл-інтернатів. Головною метою заходу було сприяння національно-патріотичному вихованню молоді, підвищення рівня навичок випускників у військовій справі.

Дата: 24.04.2017 Переглядів: 21

На цих вихідних відбувся завершальний етап відбору до національної збірної, яка вперше восени цього року представлятиме Україну на третіх іграх Нескорених (Invictus Games) у Торонто (Канада) – міжнародних змаганнях для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм або захворювань під час або внаслідок виконання службового обовязку.

Дата: 21.04.2017 Переглядів: 31

Комунальна установа  “Центр надання соціальних, медичних та психологічних послуг учасникам бойових дій, учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей” було створено рішенням Сумської міської ради у березні 2016 року. Центр допомоги учасникам АТО запрацював на повну потужність  в квітні 2017 року.

Дата: 21.04.2017 Переглядів: 22

У приміщенні Національної бібліотеки України для дітей, яка знаходиться у м. Києві за адресою вул. Януша Корчака, 60, відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 50-річчя від дня її створення. Участь у заході взяли представники Міністерства культури, МОЗ, МВС, Державної служби України у справах ветеранів та учасників антитерористичної операції, профспілок, благодійних фондів, громадських об’єднань, книжкових видавництв.

Дата: 21.04.2017 Переглядів: 12

19 квітня 2017 року в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької обласної державної адміністрації відбувся брифінг представників спілки “Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО” та представника Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, учасника бойових дій на Сході України Олега Дмитрійчука щодо недавньої поїздки до Литовської […]

Дата: 21.04.2017 Переглядів: 18

18 квітня 2017 року на Кіровоградському обласному телебаченні відбувся черговий щотижневий телерадіоефір “Радіомайдан”. Ведучою програми стала представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Людмила Гуріна, яка у прямому ефірі спілкувалась із гостями студії: заступником директора Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації Віталієм Юхименко та представником відділу соціального забезпечення […]