Toп новини

Дата: 13.12.2018 Переглядів: 15

12 грудня в селі Слобода Галицького району Івано-Франківської області у рідній школі загиблого захисника країни Михайла Турчина відкрили й освятили меморіальну дошку.     Відкривали пам’ятну дошку мама та рідна сестра полеглого воїна. На урочистостях також були присутні представники місцевої влади, громадських організацій ветеранів війни Галицького району, обласної спілки родин загиблих Прикарпаття, побратими, мешканці села.

Дата: 12.12.2018 Переглядів: 16

11 грудня Іванківщина вшанувала пам’ять військовослужбовця Олега Габорака, який загинув 11 грудня 2015 року під час виконання службових обов’язків в ході проведення антитерористичної операції на сході України.  Три роки минуло, як мати втратила сина – сина, якому було лише 18 …

Дата: 12.12.2018 Переглядів: 34

Головний спеціаліст Східного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Тімур Книш став учасником Всеукраїнської акції «Поєднані: Південці у війні за Україну», спрямованої на вшанування героїв боротьби Українського народу за належність і територіальну цілісність України.

Дата: 12.12.2018 Переглядів: 33

Завідувач Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук взяв участь у презентації та обговоренні документального фільму “Вірю, чекаю, молюся”, що відбулась 11 грудня в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського.

Дата: 11.12.2018 Переглядів: 28

6 грудня в Києво-Святошинському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, відбулась святкова зустріч до Міжнародного дня волонтера та Дня Збройних Сил України за участі ветеранів АТО, волонтерів, представників Боярської міськради, громадських діячів, жителів міста.

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 19

В Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, проведено засідання круглого столу на тему: «Як учаснику АТО реалізувати своє право на землю». Цей захід став своєрідним завершенням акції «Підтримай бійця», яка проходила за ініціативи громадської організації «Учасники бойових дій АТО».

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 12

У м. Ужгороді 6 грудня головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Сергій Кузнєв провів зустріч учасників бойових дій на сході країни зі студентами.

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 58

6-7 грудня 2018 року у Запоріжжі відбулися заходи, присвячені Всесвітньому дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 47

Керівник Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Сторожук разом із представниками громадської організації «Ветерани АТО Лиманщини» з 5 по 7 грудня здійснив виїзд в зону проведення операції Об’єднаних сил.

Дата: 10.12.2018 Переглядів: 33

В Українському домі (вул. Хрещатик 2, м. Київ) 7 грудня відкрився Міжнародний волонтерський та ветеранський форум «Там, де ми – там Україна». Участь у форумі взяли Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, працівники Служби, представники органів державної влади, центру адміністративних послуг для ветеранів Veteran Hub, громадських об’єднань учасників АТО/ОСС та волонтерів, психологи.