ОВУ: збори голів комітетів ветеранів військової служби

Дата: 29.11.2015 Переглядів: 273

25-27 листопада 2015 року Радою Організації ветеранів України спільно з Радою Хмельницької обласної організації ветеранів при підтримці Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у місті Хмельницькому проведено триденні збори голів комітетів ветеранів військової служби обласних та Київської міської організацій ветеранів України.

003У зборах взяв участь та виступив завідуючий сектором Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Хмельницькій області Е. С. Хворостовський.

Серед актуальних питань, розглянутих на засіданні, були, зокрема, такі:
– підсумки проведення Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України» та Року 70-річчя Перемоги над нацизмом у II Світовій війні;
– відстоювання законних соціальних інтересів ветеранів силових структур, учасників бойових дій і АТО, посилення їх ролі у розвитку ветеранського руху;
– активізація участі у військово-патріотичному вихованні молоді.

Учасники зборів уважно вислухали та взяли активну участь у обговоренні доповіді голови Ради Організації ветеранів України П.С.Цибенко «Завдання ветеранських організацій на завершальному етапі звітно-виборчої компанії та підготовки до VII з’їзду Організації ветеранів України».

Зацікавленість викликали виступи заступника голови Ради Б.М. Балмасова щодо посилення ролі комітетів ветеранів війни у складі рад обласних, міських та районних ветеранських організацій у сучасних умовах, та представника Ради ОВУ В.В. Косинського про сучасні правові аспекти ветеранської діяльності.

Учасники зборів ознайомилися з практикою діяльності ветеранських організацій колишньої ракетної дивізії, оглянули музей бойової слави військового з’єднання, відвідали Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького та музей просто неба, поклали квіти на Алеї слави.

001Учасники заходу також мали змогу ознайомитися з діяльністю Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Центра підготовки інженерних військ України.

Загалом, обмін досвідом у питаннях ветеранської роботи виявився дуже корисним, делегати за підсумками зборів виробили рекомендації по подальшому вдосконаленню роботи комітетів ветеранів військової служби в сучасних умовах їх життєдіяльності.