В Івано-Франківську вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО правоохоронців

Дата: 29.05.2019 Переглядів: 86

29 травня у Меморіальному сквері в Івано-Франківську, де поховані загиблі у зоні АТО правоохоронці, відбулися поминальні заходи до 5-ї річниці трагедії.

Участь у поминальних заходах взяли керівники місцевої поліції, представники органів влади, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, громадськості, мешканці міста, побратими, рідні та друзі загиблих. На могили бійців поклали квіти та запалили свічки.

Шестеро бійців спеціальної роти прикарпатської міліції загинули у збитому бойовиками гелікоптері «МІ-8» Національної гвардії України поблизу гори Карачун, що на Донеччині. Трагедія сталася після розвантаження харчових продуктів та проведення ротації особового складу на п’ятому блокпосту. Тоді загинуло шестеро військовослужбовців та стільки ж земляків-прикарпатців, працівників спеціальної роти міліції: Петро Безпалько, Василь Семанюк, Володимир Шарабуряк, Володимир Лисенчук, Петро Остап’юк та Віктор Яков’як.  За кілька днів, 6 червня, надійшла ще одна трагічна звістка, що  на блокпосту під Слов’янськом загинув Михайло Шемегінський.

див. матеріал в “Урядовому кур”єрі”

Присутній на молитві представник Служби Володимир Веркалець згадав всіх полеглих на сході України з Прикарпаття, висловив вдячність присутнім родинам Героїв та запевнив, що країна буде завжди шанувати та пам’ятати своїх захисників.