Вітання з Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2017 Переглядів: 112

Шановні військовослужбовці Української армії, захисники Української держави!

6 грудня – День Збройних Сил України. Попри досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до збройного конфлікту на Сході України.

Сьогодні усі, як ніколи, розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від зазіхань зовнішніх агресорів. Бажаєш жити в мирі – готуйся до війни, говорить мудре народне прислів’я. Армія – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, а тому й рівень забезпечення військових має бути відповідним до покладених на них завдань.

Шановні військовослужбовці! Від імені Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції та від себе особисто щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України!

Бажаю вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань!

Слава України!

 Перший заступник Голови                                                            І. В. Мальцев