А. Дерев’янко взяв участь у “круглому столі” в Укрінформі

Дата: 23.03.2017 Переглядів: 229

Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Валентинович Дерев’янко сьогодні,  23 березня 2017 р., взяв участь у засіданні “круглого столу” в інформаційному агентстві “УКРІНФОРМ”.

Організатором виступила Всеукраїнська громадська спілка “Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ”.

Тема “круглого столу” – “Всеукраїнська програма психологічної та фізкультурно-оздоровчої реабілітації учасників бойових дій “Відкритий  чемпіонат з футболу Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО на Кубок героїв АТО”.

Засідання присвячене відкриттю нового футбольного сезону Всеукраїнської футбольної ліги учасників антитерористичної операції.

Обговорювали  питання, пов’язані із залученням демобілізованих захисників Вітчизни до фізкультурно-оздоровчої реабілітації, а також підтримки спортивних заходів з боку держави та інших організацій,  Руслан Руденко – керівник ВГО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ”,  Микола Білосвіт – президент Федерації футболу учасників АТО,  Віктор Старвойт – перщий віце-президент ФФК, Володимир Примаченко – завідувач Сектору Служби у м. Києві, представники “силових” відомств, ветеранських громадських об’єднань.

За словами Р. Руденка, учасники цього турніру  прагнуть за рахунок футболу проводити психологічну та фізкультурно-оздоровчу реабілітацію для бійців АТО.

Фото з сайту Федерації футболу учасників АТО

У  своєму виступі  Голова Служби зауважив, що Служба підтримує заходи ветеранських громадських організацій, під час яких учасники АТО мають можливість отримати позитивний вплив на загальний психологічний стан, подолати посттравматичні наслідки  перебування у зоні бойових дій та скоріше повернутись до мирного життя.

За результатами засідання учасники вирішили направити колективне звернення президенту Федерації футболу України Андрію Павелку про  розгляд питання на черговому конгресі про включення Федерації футболу учасників АТО до складу ФФУ.

Переглянути перебіг засідання та прес-конференцію можна на сайті “УКРІНФОРМУ”