Акція «Голуб миру-2018» у Коростені

Дата: 24.09.2018 Переглядів: 39

Починаючи з 2002 року у світі щорічно 21 вересня відзначається Міжнародний день миру як день глобального припинення вогню і відмови від насильства.

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, який належить до сфери управління Служби, ініціював організацію загальноміських заходів в рамках Всеукраїнської акції “День миру в Україні-2018”.

В цей день було проведено ряд заходів у загальноосвітніх школах, які розпочалися символічним «Дзвоном миру», що змусив замислитися над значенням миру для всіх людей. Відомо, що у Штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку 21 вересня о 10-й ранку за місцевим часом проводиться особлива церемонія, під час якої Генеральний секретар ООН дзвонить у «Дзвін миру», потім – хвилина мовчання в пам’ять про тих, хто загинув у військових конфліктах.

Педагогічні та учнівські колективи міста провели «Уроки миру – уроки діалогу», виховні години: «Хай буде мир на Землі», «Мир на землі – радість у родині», уроки-мандрівки «Миру і дружби», воркшоп «Долоні миру», виставку колажів «Нам потрібне мирне небо», акцію «Голуб  миру-2018». Під час заходів запрошенні учасники АТО, ветерани та особи з інвалідністю внаслідок війни поділилися власними переживаннями, думками, спогадами та досвідом перебування на передовій на сході України.

Також у соціальних мережах було проведено smart-mob, до якого долучилися небайдужі мешканці міста та навчальні заклади.

Бажаємо усім мирного неба!

Інформує Віра Гис, провідний фахівець із соціальної роботи,

координатор міжнародних програм та проектів ЦСПР у м. Коростені