Артур Дерев’янко: Турбота про ветеранів – це справа всього суспільства

Дата: 25.09.2015 Переглядів: 157

25 вересня, в приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7) відбулася урочиста зустріч з активістами ветеранського руху з нагоди 25-річчя прийняття Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про оголошення 1 жовтня Міжнародним Днем громадян похилого віку, Днем ветерана.

20150925_105031У заході взяли участь керівники територіальних організацій ветеранів України, представники державних органів, Представництва ООН в Україні, активісти ветеранського руху. Відкрив урочисту зустріч Голова Ради Організації ветеранів України Петро Цибенко.

Від імені Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції участь у засіданні взяв Голова Служби Артур Дерев’янко. У своєму виступі він віддав шану ветеранам, як незамінному джерелу практичного життєвого досвіду, оптимізму та активної громадянської позиції. “Турбота про ветеранів – це справа всього суспільства”, – додав він, поінформувавши присутніх про активну участь Служби, як органу виконавчої влади, у вирішенні питань соціального захисту ветеранів війни, членів сімей загиблих.

Наприкінці свого виступу А. Дерев’янко висловив ветеранам, керівникам ветеранських громадських організацій вдячність за громадську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашої держави.

!