Бородянський Центр СПР приймає демобілізованих учасників АТО

Дата: 30.03.2015 Переглядів: 282

Поповнений новим приладдям Реабілітаційний оздоровчий міні-комплекс Бородянського Центру СПР вже приймає відпускників та демобілізованих учасників антитерористичної операції. Елементи фізичної реабілітації сприяють процесам їх соціально-психологічної адаптації до мирних умов життя.

За сприяння Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО зусиллями благодійників і волонтерів Центру СПР придбано чимало приладдя, яке дозволило вже існуючий з 2011 року Реабілітаційний оздоровчий міні-комплекс переорієнтувати на роботу із спеціальною дорослою цільовою аудиторією.

Служба спрямовує значні зусилля на пошук і активізацію сучасних ефективних форм і методів реабілітації учасників антитерористичної операції, членів їх родин і особливо дітей. Наразі результатом цієї турботи стала співпраця з Фондом «Східна Європа» – сайт Центру демонструє приладдя для фізичної реабілітації, яке надав цей Фонд разом із компанією «ДжейТІ Інтернешнл».

Велотренажери1

Бородянський Центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи з грудня 2014 року працює під егідою Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Нашими клієнтами є бійці АТО, які приїздять у нетривалі відпустки, а також демобілізовані із лав збройних сил, поранені, які проходять період реабілітації, члени їх родин. У полі зору Центру також перебувають родини вимушених переселенців із зони бойових дій, які знайшли тимчасовий прихисток на Бородянській землі.

Фахівці Центру надають цим людям кваліфіковану соціально-психологічну допомогу, а компонент фізичної реабілітації, за думкою лікарів,  забезпечить комплексний процес одужання й відновлення.

З діяльністю інших центрів соціально-психологічної реабілітації можна ознайомитись на головній сторінці офіційного веб-сайту Служби у рубриці “Актуальні питання” (відкрити)