Бородянський Центр СПР: триває естафета благодійної акції «Єднайся громадо – підтримай солдата!»

Дата: 10.07.2015 Переглядів: 226

Естафету благодійної акції «Єднайся громадо – підтримай солдата!» перейняло селище Немішаєве. Зібрано 9 тисяч гривень.

Психологічна служба Бородянського Центру СПР, який діє під егідою Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, працюючи у форматі мобільної групи, скористалася нагодою знову наблизити свої послуги до цільової групи: демобілізованих бійців, їх дружин, дітей, а також членів родин тих, хто і зараз перебуває на передовій АТО.

Формуючи свої стратегічні і тактичні завдання, Центр СПР найперше має на меті – не обійти увагою жодного учасника антитерористичної операції, стати підтримкою його родині в найважчий час. Тому однією із наших цілей є скорочення відстані та перешкод не лише до отримання психологічних, соціальних і юридичних послуг, а й до реального вирішення гострих питань цих людей.

nemeshaeve4Однак спочатку доводиться долати комплекс бійців відносно звернення за психологічною допомогою. Адаптувати учасників АТО до отримання психологічних послуг допомагає створення атмосфери довіри й невимушеності. Досягти їх найліпше не в умовах кабінетів та формальних заходів, а спільно працюючи над конкретною потрібною справою. Саме такою справою для нас стала Благодійна естафета по збору коштів на допомогу воїнам, що продовжують захищати Україну в антитерористичній операції. Центр підтримав цю ініціативу демобілізованих бійці із Дружні, які долучилися до волонтерської справи, адже побачив у тому ще один місток до зранених солдатських душ.

Гасло «Єднайся громадо – підтримай солдата!» об’єднало в єдиному пориві і демобілізованих бійців, які всім серцем ще там, на передовій, і їх дружин та матерів, які готові хоч щотижня пекти пиріжки й торти для благодійного ярмарку, аби лише бути поруч і повернути своїх рідненьких до мирного життя, і небайдужих членів громад сіл і селищ, які готові ще й таким чином підставити надійне плече підтримки своїм воїнам-землякам.

Більш докладно – на сайті Бородянського Центру