Бородянський ЦСПР: оздоровлення людей із особливими потребами

Дата: 11.07.2018 Переглядів: 179

Програма «Підтримка здоров’я учасників АТО та ветеранів», що  об’єднала в собі різні форми роботи в оздоровчому комплексі фізичної реабілітації Бородянського ЦСПР, який належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, поширила свій вплив на представників цільових груп із особливими потребами.

Програма «Підтримка здоров’я учасників АТО та ветеранів» діє у центрі соціально-психологічної реабілітації населення смт Бородянка вже майже рік. За цей досить короткий проміжок часу індивідуальні і групові комплекси оздоровчих занять набули неабиякої популярності серед відвідувачів з числа ветеранів та учасників АТО і отримала тільки позитивні відгуки. І, як наслідок, з’явилися нові запити – вже від людей з інвалідністю, зокрема, ветеранів АТО.

Тож, протягом II кварталу за професійної підтримки досвідченого лікаря хірурга-травматолога і ортопеда, який у якості волонтера забезпечує медичний супровід роботи оздоровчого комплексу фізичної реабілітації Центру, були розроблені, впроваджені та адаптовані певні вправи і для цієї категорії. Заняття проходять як у групах, так і індивідуально.

Після оздоровчих процедур всі охочі мають змогу відпочити в спеціально облаштованому релаксаційному куточку – міні фітобарі. Тут відвідувачам пропонується не тільки насолодитися різними видами смачного чаю з лікувальних трав’яних зборів, а й поспілкуватися, поділитися своїми враженнями, надати чи отримати корисні поради, допомогти один одному в тій чи іншій справі. Такі релаксаційні зустрічі є плавним завершенням занять в оздоровчому комплексі.

Оксана Мажуга, соціальний педагог Центру і координатор Програми «Підтримка здоров’я учасників АТО та ветеранів» говорить: “Нам, як фахівцям оздоровчого комплексу, дуже приємно чути позитивні відгуки про свою роботу, а ще приємніше, коли ця робота приносить такі бажані та потрібні для кожного з відвідувачів результати. Особливо, коли йдеться про людей з інвалідністю та учасників антитерористичної операції”.