Бородянський ЦСПР: щоб не сталося лиха пожежі

Дата: 13.04.2018 Переглядів: 221

Актуальний інформаційно-профілактичний захід з питань протипожежної безпеки 11 квітня організував Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, для партнерських організацій, запросивши фахівців-рятувальників районного відділу з надзвичайних ситуацій.

Зважаючи на посилену увагу в суспільстві до питань безпеки дітей і дорослих від пожеж та інших надзвичайних ситуацій, Бородянський ЦСПР вирішив провести в межах програми «Щоб не сталося лиха» Школи безпеки та виживання відкрите заняття для представників районних закладів, які щодня приймають велику кількість відвідувачів різних вікових категорій.

Тож керівникам установ і організацій та особам, відповідальним за протипожежну безпеку, експерти Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області розповіли про обладнання та експлуатацію систем протипожежного захисту, утримання та приведення в безпечний стан шляхів евакуації, електрогосподарства та про правильний алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних та схожих на них предметів.


Доречним продовженням інформаційної частини зустрічі стало практичне відпрацювання дій з гасіння умовної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння. Кожен учасник заходу отримав змогу практично відпрацювати дії з ліквідації осередку загорання з використанням порошкового вогнегасника.

Обмінюючись враженнями, учасники інформаційно-профілактичного заходу з протипожежної безпеки відзначили неформальний підхід організаторів, який дозволив багатьом переступити через особисті страхи та навчитися швидко й чітко реагувати на подібні небезпеки.